Collection: Products

44 products
  • Cucumber (per 500g)
    Cucumber (per 500g) - Fruitdel PH
    Regular price
    ₱35.00
    Sale price
    ₱35.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dragon Fruit (per kg)
    Dragon Fruit (per kg) - Fruitdel PH
    Regular price
    ₱220.00
    Sale price
    ₱220.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggplant (per 500g)
    Eggplant (per 500g) - Fruitdel PH
    Regular price
    ₱60.00
    Sale price
    ₱60.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Garlic (per 250g)
    Garlic (per 250g) - Fruitdel PH
    Regular price
    ₱45.00
    Sale price
    ₱45.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ginger (per 250g)
    Ginger (per 250g) - Fruitdel PH
    Regular price
    ₱70.00
    Sale price
    ₱70.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapes - Seedless (per kg)
    Grapes - Seedless (per kg) - Fruitdel PH
    Regular price
    ₱330.00
    Sale price
    ₱330.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Guava (per kg)
    Guava (per kg) - Fruitdel PH
    Regular price
    ₱70.00
    Sale price
    ₱70.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Harvest Box
    Harvest Box - Fruitdel PH
    Regular price
    ₱1,500.00
    Sale price
    ₱1,500.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Honey (Amamio) - Raw & Dark
    Honey (Amamio) - Raw & Dark - Fruitdel PH
    Regular price
    ₱400.00
    Sale price
    ₱400.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kiwifruit (per pc)
    Kiwifruit (per pc) - Fruitdel PH
    Regular price
    ₱40.00
    Sale price
    ₱40.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lanzones (per kg)
    Lanzones (per kg) - Fruitdel PH
    Regular price
    ₱120.00
    Sale price
    ₱120.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemon (per pc)
    Lemon (per pc) - Fruitdel PH
    Regular price
    ₱25.00
    Sale price
    ₱25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

 

 

What customers have to say